Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

“Ми всі – Зозуля”: українського футболіста в Іспанії підтримали фани

"Ми всі - Зозуля": українського футболіста в Іспанії підтримали фани

Вболівальники ФК “Альбасете”, кольори якого в іспанській Сегунді захищає Роман Зозуля, вивісили банер “Ми всі – Зозуля”.

На 10 хвилині матчу проти “Ельче” фани почали скандували ім’я українця. Символічно, адже саме під номером “10” виступає Роман в клубі.

Українського футболіста неодноразово звинувачували у нацизмі та ультраправих поглядах вболівальники іспанського футбольного чемпіонату. Причиною стала волонтерська підтримка футболістом української армії та нібито ультраправі погляди Романа.

Зокрема звинувачення та образи на адресу гравця збірної України лунали в його колишньому клубі “Райо Вальєкано”, який він був змушений покинути в 2017 році.

Попередній матч Сегунди між “Альбасете” та “Райо Вальєкано”, що проходив на минулих вихідних, перервали у зв’язку з поведінкою вболівальників. Тоді в кінці першого тайму фани “бджіл” почали скандувати “Зозуля – нацист”. Тоді колеги Романа по клубу відмовилися виходити на другий тайм. Поліція оголосила в розшук фанів-провокаторів, а щодо клубу “Вальєкано” почався дисциплінарний процес місцевою футбольної асоціацією.