Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

На Закарпатті місцевому активісту спалили підприємство (ФОТО)

На Закарпатті місцевому активісту спалили підприємство (ФОТО)

Після візиту Михайла Саакашвілі до Сваляви, члену ініціативної групи Руху нових сил Закарпаття спалили деревообробний цех. Збитки оцінюють у 2 мільйони гривень.

Про це повідомили в Русі нових сил Закарпаття.

У ніч із суботи на неділю, 19 березня, сталася пожежа на території меблевого виробничого комплексу ТОВ «Крок-вуд» – горів деревообробний цех. Підприємство належить члену ініціативної групи Руху нових сил Закарпаття, підприємцю Юрію Григі, який організовував візит Михайла Саакашвілі до Сваляви. Пожежу вдалося загасити, проте збитків завдано на 2 мільйони гривень.

У партії пов’язують це з тим, що Рух нових сил не «ліг» під жоден із місцевих політичних кланів, які почали усувати політичних конкурентів звичними для контрабандистів методами.

«Чи є випадковістю пожежа на території підприємства, яке я очолюю? Вважаю її попередженням, мовляв, якщо буду продовжувати в такому ж дусі – матиму проблеми. В нас на Закарпатті прийнято, що будь-яка нова політична сила йде на «поклон» до когось із місцевих політичних кланів — Балоги, Ланьо чи Медвечука, і потім є лише підконтрольними їм маріонетками. Рух нових сил став першою політичною силою на Закарпатті, яка пішла іншим шляхом. І цей підпал — це реакція на нашу позицію», – сказав Юрій Грига.

Пожежу також пов’язують із конфліктною ситуацією, яка сталася під час візиту Михайла Саакашвілі в Сваляву. Переполохана місцева рада на чолі з братом одіозного нардепа Михайла Ланьо, зібрала позачергову сесію для виділення коштів на зруйнований минулого року міст, чого і вимагав Михайло Саакашвілі.

«Місцеві контрабандисти дуже чутливо і болісно сприймають появу непідконтрольної їм політичної сили. Тим більше враховуючи той факт, що ця політична сила наразі найшвидше розвивається. Саме тому вони вже почали діяти звичними для себе методами», — прокоментував ситуацію з підпалом цеху Давід Сакварелідзе.

Нагадаємо, візит Михайла Саакашвілі до Сваляви відбувся 23 лютого. Метою поїздки стало те, що у листопаді негода зруйнувала основний місцевий міст і половина мешканців опинились відрізаними від центральної частини міста.
На Закарпатті місцевому активісту спалили підприємство (ФОТО)
На Закарпатті місцевому активісту спалили підприємство (ФОТО)