Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностями

Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностями

Народний депутат з Рівного Андрій Лозовий після напружених сесійних буднів вирішив згадати свої навики в малярстві і взявся за мольберт. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностямиЗокрема депутат РПЛ зазначив, що багато років не брав до рук пензля і не стояв за мольбертом, а от тепер «потянуло»… Мабуть напруга останніх днів далася взнаки, а мистецтво, як відомо, дозволяє зняти нервову напругу.
Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностямиРоботи у виконанні Лозового, викладені ним, викликали певний ажіотаж серед читачів, а також жартів на тему внесення картин у декларацію та виклик експертів для оцінки полотен, аби повідомити їх художню цінність компетентним органам.
Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностямиВсього за день, з-під пензля нардепа, вийшло два полотна… Це, щоправда завадило його політичній та громадській діяльності, адже, як він повідомив на сторінці, довелося скасувати заплановані зустрічі, оскільки не міг відірватись від мольберта.

Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностями Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностями