Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Нардепи від Рівненщини підтримують гральний бізнес

Нардепи від Рівненщини підтримують гральний бізнес

Сьогодні, 19 грудня, Верховна Рада відмовилася підтримати у першому читанні законопроект про легалізацію грального бізнесу в Україні.

За законопроект №2285 проголосували 213 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

На підтримку легалізації ігрових залів та казино голосували четверо представників Рівненщини від партії “Слуга народу”: Дмитро Соломчук, Олександр Салійчук, Олександр Ковальчук та кнопкодав Сергій Литвиненко.

Що прикметно, утримався при голосуванні за даний законопроект народний обранець від партії “Слуга народу”, що обраний по 154-му виборчому окрузі Олександр Аліксійчук.

Вже традиційно відсутній у сесійній залі під час голосування нардеп від 153-го округу Роман Іванісов, який після скандалу із груповим згвалтуванням перестав відвідувати засідання парламенту.

Проти легалізації азартних ігор голосували: нардеп від північних районів області, член депутатської групи “За майбутнє” Віктор М’ялик та депутатки від партій “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич і “Голос” Соломія Бобровська.

Після провального голосування, спікер парламенту Дмитро Разумков вніс пропозицію спрямувати законопроект до профільного комітету для підготовки до повторного першого читання, яку підтримали 243 депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.