Чт. Жов 1st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

НАЗК розпочало моніторити голову РОДА?

НАЗК розпочало моніторити голову РОДА?

Принаймні, про це повідомляє офіційний сайт ГО Народний контроль
У повідомленні зокрема йдеться, що Національне агентство з питань запобігання корупції вживатиме заходів щодо конфлікту інтересів у діяльності Олексія Муляренка…

Також повідомляється, що незважаючи на нещодавнє закриття судової справи щодо діяльності на посаді голови Рівненської обласної державної адміністрації, крапку, вочевидь, ставити рано. Як з’ясували представники «Народного контролю», Олексій Муляренко, перебуваючи на посаді голови ОДА, все ж не дотримався вимог закону.

В статті 36 Закону України «Про запобігання корупції» вказано, що: «Особи, зазначені у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, (зокрема, голови державних адміністрацій), зобов’язані протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом. У такому випадку таким особам забороняється передавати в управління належні їм підприємства та корпоративні права на користь членів своєї сім’ї.… Особи, призначені (обрані) на посаду, в одноденний термін після передачі в управління належних їм підприємств та корпоративних прав зобов’язані письмово повідомити про це Національне агентство із наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору».

У відповіді на звернення «Народного контролю», яке було надіслано одночасно з початком розгляду справи в суді, НАЗК зазначає, що до них не надходило повідомлення від голови РОДА про передачу в управління іншій особі належних йому корпоративних прав на ТОВ «Сталь-М», засновником якого являється нинішній керівник адміністрації.

В зв’язку з цим, НАЗК розпочало моніторинг за дотриманням головою РОДА актів законодавства, – йдеться у повідомленні рівненського осередку ГО Народний контроль.