Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Нічна електричка “Здолбунів-Львів” повернулася

Нічна електричка "Здолбунів-Львів" повернулася

графік руху по станціі

Новина уже викликала значний ажіотаж серед Рівненських мандрівників та молоді. Переважно рівняни відновленням сполучення задоволені.

Момент новорічної перемоги від Львівська Залізниця – Lviv Railway! Приємно дізнатися, що нічна електричка Здолбунів-Львів тепер знову відправляється з Рівного – такого щастя не траплялося з 2012 року, відколи її припинили подавати до обласного центру, – пише у мережі Facebook Антон Бриних.

Курсуватиме вона щодня і дозволить доприкладу дістатися до Дубно, де почекати годинку та сісти на поїзд Лисичанськ-Ужгород чи по непарних числах встигнути на дорогущий поїзд до Рахова через Івано-Франківськ, між відправленням якого та прибуттям згаданої електрички є 18 хвилин зазору. – ділиться лайфхаками щасливий Антон Бриних.

Є ще один приємний різдвяний дарунок від “Львівська Залізниця” це додатковий швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 755, що відправиться з Києва о 00:15 та прибуде до Львова о 05:47 із зупинкою на станції Коростень (01:47-01:48).

У зворотному напрямку зі Львова поїзд № 756 вирушить о 23:00 та прибуде до Києва о 05:50. На шляху прямування він зупиниться на станції Коростень о 03:56-03:57.

Нагадуємо, що додатковий швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 755/756 Київ – Львів – Київ також курсуватиме з Києва 4, 5 та 8 січня, зі Львова – 4, 7 січня.

Нічна електричка "Здолбунів-Львів" повернулася