Вт. Жов 19th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Новий експрес тест на Covid-19 представила компанія SEASUN BIOMATERIALS

Компанія SEASUN BIOMATERIALS (Південна Корея) анонсувала на 1 травня випуск другого набору для молекулярної діагностики Covid 19. З його допомогою швидкість діагностики зростає в 5-6 разів.

Аналітична швидкість, чутливість і специфічність традиційних молекулярних методів оптимізовані за допомогою технології AQ-TOP і комбінації ізотермічної ампліфікації з зондом для виявлення ПНК (пептидного нуклеїнової кислоти). ПНК характеризується високою точністю зв’язування з кислотою-мішенню.

Набір призначений для виявлення гена ORF1ab коронавірусу SARS-CoV-2 за допомогою ендогенного контрольного людського гена RNase P. У березні діагностичний набір отримав маркування CE-IVD. В даний момент проходить інспекцію для отримання експортного дозволу MFDS (Корейського управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів) і FDA EUA.

Генеральний директор компанії Хі-Кюнг Парк (Hee-Kyung Park) зазначив:

Для використання цього набору клієнтам не доведеться купувати додаткове обладнання. З цією метою чудово підійдуть існуючі інструменти для ПЛР-діагностики, що використовуються для виявлення COVID-19. За одну робочу зміну (12 годин) набір здатний протестувати 3 400 проб. Це в 5-6 більше в порівнянні з попередніми рішеннями. Сьогодні пандемія коронавірусу стрімко поширюється по світу. Ми отримуємо тривожні новини про випадки повторного інфікування видужалих пацієнтів. У зв’язку з цим наша компанія планує випускати більше 200 000 тест-комплектів в день для забезпечення їх оперативної доставки замовникам. Негайно після отримання дозволу на експорт AQ-TOP COVID-19 Rapid Detection Kit з’явиться на зарубіжному ринку, а його ефективність в експрес-діагностики коронавирусної інфекції сприятиме швидкому виявленню та лікуванню пацієнтів.