Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Обстріл Управління поліції Рівного: цілилися в кабінет начальника

Обстріл Управління поліції Рівного: цілилися в кабінет начальника

Постріл із реактивної протитанкової гранати був спрямований по вікнах кабінету начальника Управління патрульної поліції міста Рівне, лейтенанта поліції Сергія Мерчука, в якому він живе.

Про це розповів начальник Департаменту патрульної поліції України підполковник Євгеній Жуков.

«Сьогодні, в ніч з неділі на понеділок, по вікнах кабінету начальника Управління Патрульної поліції міста Рівне – лейтенанта поліції Сергія Мерчука (так як Сергій живе в кабінеті), був зроблений постріл з РПГ-22 (реактивна протитанкова граната)», – зазначив начальник Департаменту патрульної поліції.

За його словами, напис на тубусі гранати – «дитячий лепет, для відволікання уваги». І ніякого відношення до патрульної поліції не має.

Як відомо, Сергій Мерчук був активним учасником Майдану, пізніше учасник бойових дій у складі полку «Азов». До цього в правоохоронних органах не служив.

«Це було дурне і неправильне рішення», – додав підполковник.

За особистим рішенням Євгенія Жукова, наразі всі 28 управлінь патрульної поліції України працюють в посиленому режимі, з автоматичною зброєю.

«Висновки зроблені і найголовніше – ми рухаємося в правильному напрямку, я це бачу і знаю! І те, що у нас йдуть серйозні затримання, вилучення зброї та бурштину – нікому не цікаво. Всі шукають зраду і клоунаду. А ми працюємо!» – наголосив начальник Департаменту патрульної поліції.

Додамо, обстріл стався напередодні Дня народження начальника Управління Патрульної поліції Рівного Сергія Мерчука, який він святкує завтра, 21 березня.

Нагадаємо, минулої ночі, близько 3-ї години, невідомі обстріляли з протитанкового гранатомету приміщення Управління патрульної поліції м. Рівне.