Ср. Жов 28th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Операція “Ряса”

Операція "Ряса"

Сьогодні, у четвер, 18 травня” під стінами рівненської облдержадміністрації – черговий мітинг. Цього разу не проплачені студенти, а священики, черниці та прихожани УПЦ московсьского патріархату.

Офіційною причиною проведення акції московські попи називають протест проти прийняття сьогодні Верховною Радою України законопроектів, які, на думку пікетчиків, дискредитують їх церкву.

Кажуть також, що ці закони начебто дозволять забирати у них церкви.

Що ж ми бачимо насправді? Вимальовується цілком логічна картина, після начебто “бурштинових протестів” Ярослава Гранітного, а згодом “сепарського бунту” київського гастролера Юрія Клейноса (обидва нині перебувають у СІЗО) тиждень тому, нині наступний акт спектаклю – люди в чорному, тобто, в рясах. І люди ці також міцно пов’язані з Москвою, і фінансово, і юридично. Служителі цієї церкви також неодноразово були помічені у сумнівних заходах, від яких тхне тим таки сепаратизмом та майже відкритою підтримкою керівництва країни-агресора.
Ну і звісно, чергова картинка з нового “очага нєстабільності в Украінє” для російських ЗМІ вже готова. Цікаво під яким майонезом цього разу подадуть ЗМІ Росії черговий “бунт у рясах” у Рівному?