Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Опубліковано відео холоднокровного вбивства екс-депутата Вороненкова (ВІДЕО 18+)

Опубліковано відео холоднокровного вбивства екс-депутата Вороненкова (ВІДЕО 18+)

Слідчі органи надали відео з камер спостережень, де зафіксовано момент розстрілу колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова.

На відео бачимо, як Вороненков із охоронцем прямують вулицею. В певний момент кілер підбігає до екс-депутата і деякий час іде за ним. Потім стріляє у Вороненкова, далі в охоронця, а потім наносить ще декілька пострілів у лежачого вже на землі екс-депутата.

Убивцею Вороненкова виявився 28-річний Павло Паршов. В Україні він був приватним підприємцем без особливого успіху. У 2011 році був оголошений у розшук.

«У лютому 2015 року він перетнув кордон України прийшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю. У Росії Паршов пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, яка була створена ще за часів НКВС. Йому було поставлено завдання, впровадитися в один із підрозділів збройних сил та Національної гвардії, з бажано гучним ім’ям в суспільній свідомості і робити вигляд, що він звичайний солдат», – розповів радник глави МВС Антон Геращенко.

За його словами, з Нацгвардії Паршов звільнився в серпні 2016 року, після чого чекав команди з Москви.

Додамо, Павло Паршов отримав вогняне поранення в голову, груди та ногу, після чого дерез декілька годин помер у лікарні.

Нагадаємо, вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова сталося серед білого дня, 23 березня, в центрі Києва.