Пт. Бер 29th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Шахтар після 0:3 чекає в Лізі Європи на Динамо

В шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів 2019/20 останнього представника України вибила італійська Аталанта.

Щоб не залежати від матчу між Манчестер Сіті та Динамо із Загреба, Шахтар повинен був перемагати. Тільки так можна було на 100% забезпечити вихід в плей-офф турніру.

Було кілька варіантів, за яких “гірники” могли потрапити навесні в Лігу Європи. Для цього або “містяни” мали програти Загребу, або Аталанта у свою чергу перемогти в Шахтар. Найгірший варіант – попрощатися з Європейською весною назовсім.

Сіті, пропустивши на старті поєдинку, взяли гру під контроль і виграли свій матч 1:4 в гостях у Загребі. За такого рахунку Шахтарю було достатньо нічиєї. Але незграбність гри в обороні, особливо після втрати Додо, який отримав “червону” на 77 хвилині, призвела до розгрому.

Шахтар пропустив тричі: спочатку на 66 хвилині, а потім на 80 та під завісу матчу – на 4 компенсованій. Таким чином Шахтар потрапляє в плей-офф Ліги Європи, де очікує на Динамо.

Нагадаємо, що киянам для проходу в плей-офф ЛЄ-2019/20 слід вигравати у швейцарського Лугано. Для покращення шансів на прохід далі слід вигравати з різницею щонайменше у два м’ячі, аби не залежати від результатів паралельного матчу між Мальме та Копенгагеном.