Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Поліція затримала чергових Редуту «Богдан»

Поліція затримала чергових Редуту «Богдан»

Поліцейські затримали спостережну групу блокадників Редуту «Богдан», що несла чергування та відвезли у Попаснянський відділок поліції.

Про це повідомив Штаб блокади торгівлі з окупантами.

«Щойно з’явився зв’язок із Редутом “Богдан”, куди приїхали озброєні нацгвардійці і разом із тітушками та розгромили табір Редута. Поліція безпідставно затримала спостережну групу блокадників, що несла чергування», – йдеться в повідомленні.

Зараз на місці Редута знаходиться близько дванадцяти невідомих озброєних людей у балаклавах.

«Ми були готові до такого розвитку подій, тому, незважаючи на такі дії поліції, спостереження за залізничною гілкою на Луганськ все одно ведеться. Найближчим часом Редут буде відновлено. Руху поїздів немає», – кажуть військові.

Як відомо, рух неможливий через фізичне пошкодження колій.

Затриманих наразі везуть у Попаснянський відділок поліції. Серед затриманих – козак Михалич, який із 2014 року добровольцем воював у складі батальйону “Донбас”.

«Цікавим фактом є те, що Михалич приймав участь у звільненні Попасної, коли міліція здала місто сепаратистам. Тепер ця ж міліція, але тепер вже під назвою “поліція”, везе Михалича у райвідділок, який здала свого часу ОРДЛО», – додали військові.

Нагадаємо, на Редут «Богдан», що на Луганщині прибули озброєні підрозділи Нацгвардії, поліцейські та тітушки. Вони оточили Редут і спробували знищити майно учасників Блокади.