Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Поліція затримала чергових Редуту «Богдан»

Поліція затримала чергових Редуту «Богдан»

Поліцейські затримали спостережну групу блокадників Редуту «Богдан», що несла чергування та відвезли у Попаснянський відділок поліції.

Про це повідомив Штаб блокади торгівлі з окупантами.

«Щойно з’явився зв’язок із Редутом “Богдан”, куди приїхали озброєні нацгвардійці і разом із тітушками та розгромили табір Редута. Поліція безпідставно затримала спостережну групу блокадників, що несла чергування», – йдеться в повідомленні.

Зараз на місці Редута знаходиться близько дванадцяти невідомих озброєних людей у балаклавах.

«Ми були готові до такого розвитку подій, тому, незважаючи на такі дії поліції, спостереження за залізничною гілкою на Луганськ все одно ведеться. Найближчим часом Редут буде відновлено. Руху поїздів немає», – кажуть військові.

Як відомо, рух неможливий через фізичне пошкодження колій.

Затриманих наразі везуть у Попаснянський відділок поліції. Серед затриманих – козак Михалич, який із 2014 року добровольцем воював у складі батальйону “Донбас”.

«Цікавим фактом є те, що Михалич приймав участь у звільненні Попасної, коли міліція здала місто сепаратистам. Тепер ця ж міліція, але тепер вже під назвою “поліція”, везе Михалича у райвідділок, який здала свого часу ОРДЛО», – додали військові.

Нагадаємо, на Редут «Богдан», що на Луганщині прибули озброєні підрозділи Нацгвардії, поліцейські та тітушки. Вони оточили Редут і спробували знищити майно учасників Блокади.