Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Поліція затримала вбивцю екс-депутата Держдуми РФ

Поліція затримала вбивцю екс-депутата Держдуми РФ

У Києві поліція затримала чоловіка, який стріляв по колишньому депутату Держдуми Росії. Вбивця отримав поранення, тому наразі перебуває в лікарні під надійною охороною. Серед першочергових версій поліція розглядає дії Російської Федерації.

Про це під час брифінгу повідомив заступник глави Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко та начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

За їх словами, невідомий на той час чоловік здійснив кілька пострілів у бік людей, які виходили з готелю у центрі столиці. Орієнтовно вогнепальною зброєю, з якої стріляли, є пістолет ТТ.

Під час нападу одного з чоловіків було вбито, його охоронця – поранено. Також поранення отримав нападник. Зараз обидва поранених знаходяться під надійною охороною в одному з лікувальних закладів.

«Кілер теж поранений, його затримано. Нами посилена охорона цих лікарняних закладів: і охоронця, і затриманого кілера», – сказав Андрій Крищенко.

Заступник глави Нацполіції зазначив, що до проведення першочергових слідчих дій на місці злочину залучили представників центрального апарату поліції. На місці працюють криміналісти, які надають допомогу у якнайшвидшому з’ясуванні всіх обставин вчиненого злочину.

«Але на сьогоднішній момент ми розуміємо, враховуючи особу загиблого, серед першочергових версій розглядаємо якраз дії Російської Федерації, спрямовані на знищення цієї особи як такої, що давала важливі покази і відігравала ключову роль в процесах, які відбувалися в Україні», – зауважив Олександр Вакуленко.

Він також додав, що правоохоронці наразі з’ясовують всі обставини події. Більш детальну інформацію повідомлять після оперативного відпрацювання місця пригоди і аналізу першочергової оперативної і слідчої інформації.

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми від КПРФ Денис Вороненков разом зі своєю дружиною – екс-депутатом від “Єдиної Росії” і оперною співачкою Марією Максаковою переїхав в Україну і змінив громадянство. Вороненков – один із двох російських депутатів, які дали свідчення у справі Януковича.