Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Президент розпорядився перевірити роботу Рівненської ОДА

Президент розпорядився перевірити роботу Рівненської ОДА

Президент України Петро Порошенко дав розпорядження перевірити Рівненську обласну державну адміністрацію на виконання його актів і доручень.

Про це йдеться у розпорядженні «Про вивчення у 2017 році діяльності місцевих державних адміністрацій», розміщеному на офіційному сайті Президента України.

Згідно розпорядження перевірці підлягають діяльність обласної та районних державних адміністрацій у напрямку забезпечення дотримання законності та виконання доручень Президента.

Окрім Рівненської, перевірку проведуть ще у п’яти ОДА.

«Визнати за доцільне проведення у 2017 році у Волинській, Івано- Франківській, Одеській, Рівненській, Сумській, Черкаській обласних державних адміністраціях, районних державних адміністраціях Волинської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей поглибленого вивчення їх діяльності щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень Президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України». – йдеться у розпорядженні Порошенка.

Нагадаємо, днями Рівненська обласна рада внесла зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Загалом депутати розподілили 74,6 млн грн як вільних залишків власних коштів, так і державної субвенції.