Президента просять Заборонити діяльність Рівнеради

Опубліковано: 14 Січня 2020

Відповіддна петиція була розміщена на сайті Президента України ще 24 грудня і на момент публікації зібрала тільки 25 голосів підтримки.

Про існування петиції нагадали на сайті “Радіо ТРЕК”.

Згідно із текстом петиції, заборонити діяльність Рівненської міської ради просять через те, що міські обранці “приймають абсурдні та незаконні рішення щодо заборони святкування різного роду свят та масових заходів”, а також “сприяють відтоку творчої, освідченої, ініціативної молоді з міста”.

Крім цього на думку автора петиції, музиканта Миколи Лебедя, депутати Рівнеради “прикриваючись темами війни в країні та захистом сімейних цінностей, чиновники займаються дерибаном міської землі”.

Переглянути і підтримати петицію можна на сайті Президента України Володимира Зеленського упродовж 90 днів із дня публікації.

Нагадаємо, депутати Рівнеради уже кілька разів “відзначилися” на всеукраїнському рівні. Зокрема того ж 24 грудня майже повним складом міські депутати заборонили проведення маршів ЛГБТ. За даними Спецкор, до такого рішення призвела жартівлива і фейкова провокація щодо проведення “Маршу рівності “Рівнепрайд”, запланованого на 1 січня – одночасно із традиційною смолоскипною ходою правих організацій у річницю від дня народження Степана Бандери.

На думку експертів, це рішення порушує ряд законів та обмежує права громадян.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

5 цитат про життя від письменників Рівненщини

Вт Січ 14 , 2020
Рівненські письменники роздумують про життя на сторінках власних романів. Бути українцем, бути у натовпі ,бути вільним читаючи:
Різдвяний restart від  мудреця з Карпат Андрія Ворона