Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Підозрюваного у вбивстві прокурора Чайку відсторонили від посади

Підозрюваного у вбивстві прокурора Чайку відсторонили від посади

Працівника прокуратури Тернопільської області Ігора Чайку, якого підозрюють у вбивстві мачухи-адвоката та пораненні батька – екс-очільника УМВС у Рівненській області В`ячеслава Чайки, відсторонили з займаної посади.

Це зробили за клопотанням прокуратури Рівненської області.

Також прокуратура клопоче про зміну запобіжного заходу для Чайки на більш жорсткий – тримання під вартою. Адже підозрюваний у вбивстві може тиснути на свідків. Зокрема свого батька – колишнього правоохоронця В’ячеслава Чайку, який наразі знаходиться в столичному госпіталі.

Як повідомлялося, через три дні після вбивства прокурор Ігор Чайка сам прийшов у прокуратуру Рівненщини разом з адвокатом. Того ж дня йому було оголошено про підозру та обрано міру запобіжного захисту у вигляді домашнього арешту.

Нагадаємо, ввечері 1 квітня у приватному будинку м. Дубна сталося вбивство. Загинула 43-річна Віта Шаблій, яка працювала адвокатом і була кандидатом у мери міста Дубна. Також поранення отримав чоловік загиблої екс-очільник УМВС у Рівненській області В`ячеслав Чайка. За його словами, цей злочин вчинив його син Ігор Чайка.