Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Рівненські депутати затвердили зміни в обласному бюджеті

Рівненські депутати затвердили зміни в обласному бюджеті

Рівненська обласна рада внесла зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Загалом депутати розподілили 74,6 млн грн як вільних залишків власних коштів, так і державної субвенції. Депутати передбачили кошти на купівлю медикаментів для онкохворих та на проведення літніх пластунських вишколів у селі Волошки Рівненського району.

Зокрема, близько 19,3 млн грн передбачили на купівлю шкільних автобусів, 2,85 млн грн — на оснащення опорних шкіл сучасними засобами навчання та впровадження енергоощадних технологій, близько 2,5 млн грн — на утеплення фасадів комунального закладу облради «Рівненський обласний ліцей».

Рівненська обласна клінічна лікарня отримає 2,6 млн грн на здійснення процедури гемодіалізу, 300 тис. грн — на проведення безкоштовних обстежень учасників бойових дій.
100 тис. грн передбачили на придбання швидких тестів на визначення наркотичних речовин в біологічному середовищі для обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни одержить 1,3 млн грн на ремонт ліфта та 200 тис. грн на часткову заміну каналізаційних мереж у терапевтичному корпусі.

Також з обласного бюджету виділяють 10 млн грн на придбання 18 автомобілів швидкої меддопомоги для районних та центральних районів лікарні, які купують у рамках субпроекту Світового банку, що впроваджують на Рівненщині задля профілактики серцево-судинних захворювань.

За 1,9 млн грн з обласного бюджету Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр придбає рентгенологічне обладнання, а також комп’ютерне обладнання — на 450 тис. грн.

300 тис. грн виділили з бюджету на забезпечення медикаментами дітей, хворих на муковісцидоз, 898 тис. грн — на купівлю пральних машин, проведення капітального та встановлення метало пластикових вікон у Рівненському геріатричному пансіонаті.

Також на засіданні бюджетної комісії, яка зібралася напередодні засідання, вирішили виділити 200 тис. грн на придбання медикаментів для обласного онкодиспансеру, а безпосередньо під час голосування у сесійній залі — 200 тис. грн на проведення пластунських вишколів у Волошках, де від минулого року діє єдина в Україні пластова оселя.

Зміни у бюджеті передбачають 500 тис. грн на матеріальну допомогу сім’ям загиблих учасників АТО, 187 тис. грн — сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів та 100 тис. грн — дітям загиблих учасників АТО та загиблих на Майдані.

Окрім іншого, депутати передбачили 296 тис. грн на ремонт вбиралень обласного драмтеатру та 180 тис. грн — на створення розгалуженої системи різнопланових туристичних маршрутів області.

Також депутати передбачили кошти на виконання ряду обласних програм, зокрема щодо інвестиційного розвитку громад (8,3 млн грн).

Нагадаємо, «Соснівський гранкар’єр» вдруге отримав відмову від обласних депутатів на видобуток граніту.