Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі

Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі

Нагадаємо, в ніч проти понеділка, невідомі зловмисники скоїли підпал будинку де проживає рівненський активіст, учасник АТО та Голова однієї з ветеранських організацій воїнів АТО Сергій Пандрак.

Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі

На момент пожежі в приміщенні знаходилась його дружина з дітьми та онуками. На щастя, вогонь вчасно помітили і залишили будівлю. Ніхто не постраждав. В Інтерв’ю місцевому виданню Рівне Вечірнє Сергій Пандрак повідомив, що здогадується, чиїх це рук справа, і не пробачить зловмисникам, які поставили під загрозу життя його родини. Також пан Сергій припускає, що тут замішана так звана рівненська земельна мафія, і до нещодавнього скандалу з блокуванням концерту поп-співачки Олі Полякової це не має жодного стосунку. А от який стосунок пан Сергій має нині до “земельної мафії” залишається таємницею, адже відомо, що наразі він не є ні керівником Рівненського МЖК, яке  тісно донедавна пов’язували з його іменем, ні Фонду сприяння молодіжному будівництву, яке очолював до 2014 року, а також не володіє якимось визначальним правом щодо розподілу землі в місті.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть замовників та виконавців цього злочину і проллють світло на його мотиви.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК для СпецКор Інфо