Чт. Жов 1st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Рівненщина отримала грант на розвиток туризму

Рівненщина отримала грант на розвиток туризму

Рівненська обласна рада перемогла в конкурсі та братиме участь у грантовій програмі «Підтримка розвитку туризму в регіонах» Асоціації індустрії гостинності України. Всього на участь у конкурсі було подано 155 заявок із всієї країни.

Грант обласній раді надано для деталізації заходів програми розвитку туризму в Рівненській області — зокрема, на фінансову та експертну підтримку в сумі 27 тисяч гривень.

«Будь-яка грантова програма дає можливість залучити позабюджетні кошти, в даному випадку — це додаткові шанси розвивати туризм. Адже, окрім відомих туристичних об’єктів, на Рівненщині можна розвивати ще й такі напрямки як піший чи велотуризм тощо. В подальшому, за участі кваліфікованих фахівців, будуть проведені декілька консультаційних зустрічей, «круглих столів», виїзних засідань постійної комісії під час яких визначимо рейтинг туристичних пріоритетів», — розповіла голова постійної комісії з питань гуманітарної політики обласної ради Алла Черній.

В обласній раді додають, що грантова програма надає можливість залучити експертів у галузі туризму зі всієї країни. А відтак — визначити шляхи використання туристичного потенціалу з огляду на туристичну інфраструктуру, екологічні особливості, місцеві звичаї та багатьох інших складових.

Нагадаємо, Рівненська обласна рада внесла зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Загалом депутати розподілили 74,6 млн грн як вільних залишків власних коштів, так і державної субвенції. Зокрема, 180 тисяч гривень було виділено на створення розгалуженої системи різнопланових туристичних маршрутів області.