Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Рівненська мисткиня вишила “Лісову пісню”

Рівненська мисткиня вишила "Лісову пісню"

Я завершила роботу над гаптованим фоліантом Лесі Українки “Лісова пісня”! Це були два роки щасливого вишивання і насолоди українським словом. – пише на своїй сторінці у мережі Facebook Олена Медведєва.

Видання містить у собі ілюстрації Софії Караффи-Корбут, виконані рівненською художницею Наталією Серветник. Творчий тандем Олени та Наталі у листопаді 2019 року створив артбук “Крамниця часу”.

Рівненська мисткиня вишила "Лісову пісню"
“Крамниця часу”
творчий тандем Олени та Наталі

Тепер талановиті рівнянки вирушають до міста Луцьк, де 16 січня 2020 року о 12:00 у Волинському краєзнавчому музеї презентуватимуть “Лісову пісню”.

Загалом у доробку засновниці видавництва “Креативна книга” понад 20 артбуків: мереживних, різьблених, солом’яних, шкіряних, бурштинових, в’язаних тощо.

08 листопада 2019 року “Євангеліє від Св.Матвія” Олени Медведєвої, увійшло до Книги рекордів України. Воно було вишито технікою “стебнівка”, запатентованим авторським шрифтом відомої рівнянки.

Також майстриня створила “Кобзар” Тараса Шевченка, збірки поезій Івана Франка “Народна пісня”, Ліни Костенко “Я мальву поцілую у щоку” та Адама Міцкевича “Ода молодості”. Кожна із книг має палітурки, обтягнуті шкірою та виставляється у спеціальному дерев’яному футлярі, оздобленому художньою різьбою.