Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Рівненські депутати сьогодні передомовлятимуться

Рівненська облрада – проти "формули Штайнмайєра"

Засідання Рівненської обласної ради

6 грудня на засіданні поточної сесії облради депутати спробують змінити деякі свої рішення. Мова, насамперед, про ядерний статус та землю.

За інформацією Спецкора, сьогодні, 6 грудня, депутати проводять засідання саме для того, щоб мати змогу “відіграти назад” одне зі своїх рішень. В першу чергу йдеться про звернення до Президента України щодо ядерного статусу України, яке майже одноголосно підтримали минулого тижня. Зрозуміло, що питання такого масштабу, м’ягко кажучи, не в компетенції облради.

Поінформоване джерело повідомило Спецкору, що основний ініціатор цього звернення Микола Кучерук отримав з Києва сигнал щодо неприйнятності такого рішення, яке йде врозріз із позицією нинішньої влади. Те ж саме стосується і ринку с/г землі.

Рівненські депутати сьогодні передомовлятимуться

Пікантності ситуації додає і те, що в стані хаосу зацікавлені “гравці” можуть вкотре спробувати змістити голову облради – Олександра Данильчука. Завдання складне, про що свідчать невдалі минулі спроби. Проте втрата контролю над депутатами може коштувати “непотоплюваному” Данильчуку посади.

Номінально сьогодні в порядку денному лише два питання (на відміну від минулої п’ятниці, коли розглянули 66). Серед них – статут обласного пластового центру та пункт “Різне”.

Крім іншого сьогодні проводиться ряд засідань постійних комісій облради, що почнуться одночасно – о 10:00. В кожної на розгляді – по одному питанню. Достатньо часу, щоб депутати могли поспілкуватися, визаначитися з позицією та підготуватися до голосування

Саме пленарне засідання облради планується відкрити об 11:00.

Спецкор буде слідкувати за новинами та повідомлятиме про події із залу Рівненської обласної ради.