Рівненського “Стоматолога” поки не зноситимуть

Опубліковано: 15 Січня 2020

Керівник управління культури та туризму Тарас Максименко заявив, що скульптуру, відому як “Богатир” чи “Стоматолог”, в парку Шевченка поки не зноситимуть.

Про це повідомляє видання ОГО.

Долю скульптури та фонтану, на якому її вставновлено, обговорюють уже не перший рік. У зв’язку із розкопками та будівництвом у Парку ім. Шевченка “Таємничих підземель Рівного” виникла необхідність перенести скульптуру.

Перенесення скульптури коштуватиме 300 тисяч гривень, тому розглядається також варіант її знесення. Експерти вважають, що розібравши скульптуру на блоки та склавши в новому місці, її можна зберегти. Проте коштів на цю процедуру в бюджеті не було передбачено, виділити її місцеві депутати не захотіли.

Для деяких рівнян збереження такого пам’ятника здається доцільним. Тому намагання зберегти скульптуру продовжуються.

– Прийняли рішення Богатиря таки залишати, і будемо знову клопотати перед депутатами, аби надали кошти, аби зберегти скульптуру. Зараз проводимо активні перемовини з фахівцями щодо цього. Скульптура стала історичним символом нашого міста для деяких рівнян. Вважаємо, що різні епохи можуть співіснувати в одному об’єкті, – говорить Тарас Максименко.

Андрій Логащук

Читати наступну статтю

У Рівному "майже весна"/ термометр шаленіє: +7°C

Ср Січ 15 , 2020
Рівненське сонце сьогодні б’є температурні рекорди, переможними +7°C.
У Рівному "майже весна"/ термометр шаленіє: +7°C