Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

«Рок-н-рольщики» ногами забивають асфальт: Гройсман повернув міністрів у реальність щодо стану доріг у країні (ВІДЕО)

«Рок-н-рольщики» ногами забивають асфальт: Гройсман повернув міністрів у реальність щодо стану доріг у країні (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засідання Кабінету міністрів звернув увагу посадовців на ремонт доріг в Україні, продемонструвавши відео ремонту дороги на Полтавщині.

«Рок-н-рольщики», які ногами забивають асфальт. Чоловік десять, але тільки двоє – працюють. Я повернув всіх у реальність – як виглядають українські дороги», – сказав прем’єр.

Разом із тим Гройсман заявив, що необхідно вводити жорсткий контроль за ремонтом доріг у країні, тоді «місяць-два ситуація виправиться».

«Треба зробити контроль, жорсткий і жорстокий! Відвертатися не можна. Тільки відвернемося, вони або щось вкрадуть, або щось не так зроблять. Я наголошую, що ситуація повинна бути виправлена швидко!”, – сказав Гройсман.

Додамо, днями у соцмережі опублікували відео ремонту дороги в Полтаві, на якому зафіксовано порушення укладки асфальту. Зокрема, ремонтники вирішують проблему ям на дорогах за допомогою звичайної землі з узбіччя. «Асфальт кінчився. Де ми його зараз візьмемо?» – відповів ремонтник на обурення водія, пообіцявши не залишати ями в такому стані, а залатати їх наступного дня. Обговорюючи із водієм технологію такого «ремонту» дороги, один із комунальників зауважив, що це вони «у Харкова навчились».

Увага! На відео звучить ненормативна лексика!