Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Нардепа від Рівненщини Романа Іванісова виключили з фракції “Слуги народу”

Нардепа від Рівненщини Романа Іванісова виключили з фракції Слуги народу

Про те, що Романа Іванісова виключили з фракції, повідомив голова українського парламенту Дмитро Разумков на ранковому пленумі.

– Відповідно до частини ст. 60 Регламенту ВРУ повідомляю, що депутатська фракція “Слуга народу” на своєму засіданні 2 грудня 2019 року прийняла рішення виключити зі складу депутатської фракції нардепа Романа Іванісова, – оголосив Разумков з трибуни Верховної Ради.

Президент Володимир Зеленський повідомляв, що Іванісов – уже третій нардеп, виключений зі складу президентської політсили. У партії “Слуги народу” продовжується внутрішнє очищення.

Як повідомлялось раніше, народного депутата Іванісова у 1996 році було засуджено за згвалтування. Він відсидів за скоєне 2 з половиною роки колонії загального режиму.

Сам депутат ці факти відкидав. Як підтвердження, розмістив у Facebook фото довідки про відсутню судимість, яка вцілому наявність погашеної судимості не виключає.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія після чергового скандалу із членам фракції зробив відповідно заяву. За його словами, якщо буде з’ясовано, що Іванісов справді був засуджений за зґвалтування, то питання про його подальшу долю у фракції буде винесено на її розгляд.

Згодом Руслан Рябошапка, генпрокурор України, повідомив про результати перевірки цього факту. З’ясувалося, що депутат з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов справді відбув тюремний термін за зґвалтування.

Остаточно розвіяв сумніви щодо правдивості цієї історії Портнов, оприлюднивши у Telegram два документи – текст вироку суду та копію указу тоді ще Президента України Леоніда Кучми про помилування Іванісова.