Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

«Сбербанк» залишає український ринок

«Сбербанк» залишає український ринок

Російський “Сбербанк” офіційно заявив про відхід з українського ринку.

Відповідна заява розміщена на сайті української “дочки” “Сбербанку”.

“Тривалі негативні тенденції в економічному житті України створили передумови для прийняття “Сбербанком” рішення про вихід з українського ринку. Події останнього місяця – введення санкцій РНБО, а також агресивні та наполегливі дії з боку “Національного корпусу” активізували переговорний процес із покупцем активу “Сбербанку” в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Попри вихід із ринку банк зобов’язався максимально захищати інтереси українських клієнтів та співробітників.

«Після підписання Україною меморандуму з МВФ і прийняття “Сбербанком” рішення про добровільний вихід із ринку будь-які наступні агресивні дії щодо ПАТ “Сбербанк” банк розцінює як навмисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів та державі Україна»,– наголосили у прес-службі банку.

Також додали, що з новими акціонерами банк продовжить свою діяльність в Україні.

Нагадаємо, 22 березня НБУ офіційно запровадив обмеження проти банків із російським капіталом. У свою чергу активісти блокували відділення цих фінустанов у багатьох містах України.

Увечері 27 березня стало відомо, що відбувся продаж 100% акцій української “дочки” “Сбербанку Росії”. Новими акціонерами фінустанови стали громадянин Великобританії Григорій Гусельников і його AS Norvik Banka (45%), а також син російського мільярдера Михайла Гуцерієва – Саїд через білоруську компанію (55%).