Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Шуршать тривожно сосни над головою Шершуна

Шуршать тривожно сосни над головою Шершуна

Про Шершуна заговорили у неділю, 5 березня. Тихий інформаційний штиль на Рівненщині порушив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков своїм дописом на сторінці у Facebook.

Шершун

— Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які “сумлінно” працювали навіть на вихідні, — повідомляє Арсен Аваков. — До речі, колишній керівник пішов зі свого поста місяць тому. Його «справу» продовжив новопризначений начальник. 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція в класичному вигляді, якісно задокументовані і ті, хто брав, і ті, хто давав. Дякую співробітникам управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіції і військовій прокуратурі за відмінне відпрацювання та оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію.

Нагадаємо, що управлінням лісового господарства керував Володимир Грицайчук.

Поки Speckor-Info невідомо, кого саме з лісівників затримали. Відомо, що серед директорів рівненських лісгоспів на Рівненщині, є троє депутатів обласної ради.

Також, із власних джерел, відомо, що до “Справи лісників” опосередковано причетний колишній головний лісівник Краю, Микола Шершун. У грудні 2015 року він відчув всі аромати популярного в ті часи люстраційного засобу – смітника. Саме через свою причетність до “лісових” справ. Нині ж він очолює профспілки Рівненщини. І, звісно, вдає, що лісові справи краю залишилися лише у приємних спогадах своєї трудової кар’єри. Проте багато хто зовсім іншої думки про Шершуна. Сподіваємося, причетність Шершуна до подій 5-го березня у Рівному невдовзі спливе на поверхню. Як і всі інші справи, від яких давно тхне тим, що, як кажуть у народі – не тоне.

Сподіваємося також, що лісові злодії та хабарники невдовзі опиняться не в імпровізованих люстраційних смітниках, а в загратованих приміщеннях, а імена їхні прикрасять смітники історії.

Микола Перелесник, Speckor-Info.net