Пт. Бер 29th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Скасований гол і два вилучення: Маріуполь та Львів поділили очки

Поєдинок в Маріуполі між футбольними клубами закінчився без голів – 0:0. Сарнавський врятував львів’ян в компенсований час.

1 тайм: кілька ударів і неймовірна підтримка трибун

В першому таймі гра розпочалась не надто жваво. Тож за перших 10 хвилин лише одного разу гравці були близькими до відкриття рахунку. Але дальній удар Бикова пішов у молоко.

Ігровою ініціативою в другій десятихвилинці заволоділи гості. Близькими до забитого голу були Богунов та Сабіно. Український півзахисник на 11 хвилині мав шанс зі штрафного, а бразилець, пробиваючи з 23 метрів на 17 хвилині, поцілив під саму поперечину. В обох випадках господарів урятували сейви Гальчука.

Крім іще двох моментів у виконанні “містян” Ренана на 27 і Татаркова на 35 хвилині нічого цікавого не сталося. Бразилець поцілив у поперечину, а Микита Татарков не зміг переграти все того ж Гальчука.

Найактивнішими учасниками 1 тайму, до слова, були вболівальники. Створений ними шум, напевно, було чути навіть у найвіддаленіших околицях Маріуполя.

2 тайм – найцікавіші моменти

Львів’яни стартували у другій половині гри гіперактивно. Створивши перший момент на 47 хвилині, коли Татарков знову знайшов м’ячем руки Гальчука, уже через хвилину гравці “містян” залишилися вдесятьох. За фол проти Вакули, який уже виходив один на один на голкіпера, було вилучено Браткова. Пряма червона від арбітра матчу Сергія Бойка.

Це тільки розпалило команду Єгіше Мелікяна. Тому наступний момент уже на 59 хвилині теж був спрямований у бік воріт господарів. Щоправда, шанс Богунов змарнував, пробивши з 20 метрів повз рамку воріт.

Для підсилення атаки на поле в складі маріупольців вийшли Танковський і Топалов. Проте результату це не дало, а Танковський до того ж зрівняв шанси команд. Менше ніж через 20 хвилин після виходу на поле побачивши “червоне світло” за фол проти Люльки.

Як не дивно, після втрати переваги в кількісному складі саме маріупольці створили перший небезпечний момент на 68 хвилині. Топалов потривожив Сарнавського, який змушений був витягати м’яч з ближнього кута.

Бойовий запал обох команд майже погас за 20 хвилин до закінчення основного часу: декілька фолів та попереджень, судоми Шини та невдала спроба бісіклети від Топалова з подачі Вакули – усе, що побачили вболівальники, поки не настала остання десятихвилинка.

Спочатку Татарков з 20 метрів при стандартному положенні на 83 хвилині поцілив у горобців. Слідом за цим маріупольці відповіли потенційно гольовою атакою на 85 хвилині. Але м’яч на добиванні від Олексія Кащука після удару Вакули по центру і невдалої гри Сарнавського не зарахували – асистент арбітра на лінії зафікував положення поза грою.

Після незарахованого голу команди обмінялися небезпечними ударами. Спочатку Пернамбукко запустив м’яч з 35 метрів у десь космос. Потім середньої дальності удари Кирюханцева та Вакули впевнено накрив Сарнавський.

Голкіпер гостей також врятував команду від поразки в компенсований час. Після добивання Тищенка з 1 метра Сарнавський показав чудову реакцію, хоча не обійшлося без везіння.

Нулі на табло зберегли статус “кво”. Маріуполь та Львів на відстані 7 очок один від одного.

Пісдусмки і наступні поєдинки

ФК “Маріуполь” закріпився на 7 позиції турнірної таблиці з тими ж сусідами. Проте тепер Колос на 6 місці з 20 очками після перемоги в очній зустрічі над Дніпром-1, у якого, у свою чергу, після поразки залишилося 18 очок та 8 позиція.

ФК “Львів” завдяки нічийному результату з 12 очками на один пункт відірвалися від зони вильоту. Карпати та Ворскла, які програли свої поєдинки 17 туру мають по 11 очок і замикають турнірну таблицю чемпіонату.

Нагадаємо, у наступному 18 турі львів’яни прийматимуть ковалівський Колос, який наразі замикає топ-шістку. ФК “Маріуполь” у свою чергу поїде в гості до Олімпіка на матч середняків турнірної таблиці.