Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Слідство вважає Антоненка організатором вбивства Шеремета

Слідство вважає Антоненка організатором вбивства Шеремета

Досудове слідство вважає, що учасник АТО Андрій Антоненко був організатором вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це йдеться у тексті підозри Юлії Кузьменко, який у Facebook опублікував адвокат Влад Добош.

– Антоненко Андрій, захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної належності, прагнучи зробити свої погляди об’єктом уваги громадськості, вчиняючи свої дії, щоб привернути увагу громадськості до певних політичних переконань… вирішив створити організовану групу, щоб у її складі вчинити вбивство. Втілюючи в дію свій злочинний задум, підшукав… осіб, які мали аналогічні з ним погляди та наміри, щоб привернути увагу суспільства до націонал-радикальних ідей, які, на їх думку, зможуть змінити життя суспільства, – йдеться в тексті підозри.

Як уже повідомляли у ЗМІ, 12 грудня ерківник МВС Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Один із затриманих – ексАТОвець Андрій Антоненко. Також затримано волонтерку і дитячого хірурга в “Охматдиті” Юлію Кузьменко.

Підлеглі Авакова вважають, базаючи свою позицію на проведених експертизах, що саме Кузьменко заклала вибуховий пристрій під автомобіль журналіста, а Антоненко надав їй у цьому допомогу.