Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Службу автодоріг Рівненщини очолить киянин Олексій Востріков

Службу автодоріг Рівненщини очолить киянин Олексій Востріков

Як повідомив співрозмовник Спецкора, рішення про призначення нового очільника відомства надійшло до Рівного ввечері у четвер, 26 грудня.

Новий керівник служби автомобільних доріг в Рівненській області – Востріков Олексій Миколайович.

Раніше він працював у ДП “Спецагролізинг” на посаді начальника відділу фінансового лізингу та якийсь час виконував обов’язки директора підприємства. У декларації нового керівника служби також зазначено, що він отримував заробітну плату в ДП “Радіореле” та ПАТ “Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання “Імпульс”. Згідно із декларацією, поданою до НАЗК, Олексій Востріков зареєстрований в Києві, де має дві квартири, та володіє автомобілем Ауді Q7.

– Востріков – не із системи дорожної взагалі, але має досвід роботи на керівних посадах у державних компаніях, зокрема у сферах машинобудування. Остання його посада була у “Спецагролізингу”. Він має дві вищі освіти – юридичну та економічну, – повідомив співрозмовник Спецкору.

Попередній керівник регіональної служби Удовиченко Петро Вікторович працював на посаді із 2016 року, а після зміни голови нацагенства написав заяву на звільнення, як і всі інші керівники регіональних служб автодоріг. З того часу і до вчорашнього дня він виконував обов’язки керівника служби.

Як повідомив співрозмовник, вчора близько обіду до Рівного надійшло повідомлення про звільнення з посади Удовиченка, а ближче до вечора – про призначення Вострікова.

Зауважимо, що призначати керівників обласних служб автодоріг – це компетенція Державного агенства автомобільних доріг України.

Нагадаємо, новий голова Укравтодору Кубраков Олександр Миколайович був призначений на посаду 19 листопада 2019 року.