Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Суд обрав міру запобіжного заходу прокурору Чайці (ВІДЕО)

Суд обрав міру запобіжного заходу прокурору Чайці (ВІДЕО)

Рівненський міський суд обрав міру запобіжного заходу тернопільському прокурору Ігорю Чайці, якого підозрюють у вбивстві адвоката Віти Шаблій і замаху на життя батька, екс-очільника УМВС у Рівненській області В`ячеслава Чайки.

Сторона обвинувачення просила взяття підозрюваного Ігоря Чайку під варту на 2 місяці, зважаючи на тяжкість злочину та те, що чоловік зник на 3 дні після вбивства. Натомість захист просив пом’якшити запобіжний захід, адже підсудний сам з’явився до прокуратури з повинною.

Підозрюваного змусили здати документи та не виїздити з населеного пункту, в якому він перебуватиме та прибувати за викликом слідчого прокурора та суду. Також йому заборонили спілкуватися з батьком.

В підсумку суд постановив взяти прокурора Ігоря Чайку під цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю.

Нагадаємо, 1 квітня у приватному будинку м. Дубна сталося вбивство. Загинула 43-річна Віта Шаблій, яка працювала адвокатом і була кандидатом у мери міста Дубна. Також поранення отримав чоловік загиблої екс-очільник УМВС у Рівненській області В`ячеслав Чайка. За його словами, цей злочин вчинив його син Ігор Чайка.

Відео ТСН