Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

«Технічна заміна»: Луценко представив нового очільника прокуратури Рівненщини (ВІДЕО)

«Технічна заміна»: Луценко представив нового очільника прокуратури Рівненщини (ВІДЕО)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Рівному представив нового прокурора області. Ним став Богдан Подубинський, який до цього працював першим заступником прокурора Львівської області.

Натомість, Олега Соболя, згідно наказу, переведено у Чернівецьку область. Такі кадрові перестановки Луценко назвав “технічною заміною” – мовляв, Чернівецька область нині потребує серйозної боротьби з тамтешньою мафією.

“Ситуація там критична. Чернівецька область потребує порядку. В першу чергу, це пов’язано з контрабандою та вивозом лісу. Власне, контрабанда існує в багатьох областях, але такої відкритої я не бачив навіть на Одещині чи Харківщині. Тому я прийняв рішення відправити пана Соболя саме в Чернівці”, – підкреслив генпрокурор.

Щодо новопризначеного Подубинського очільник ГПУ заявив:

“Новий керівник Рівненської обласної прокуратури вольовий, я знаю, як він працює. На Рівненщині нині врегульована ситуація з видобутком бурштину. Новий керівник працюватиме й надалі в цьому напрямку”.

Додамо, Богдан Подубинський родом із Львівської області. У 1988 році він закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працювати у прокуратурі почав у 1989 році на посаді стажиста слідчого прокуратури міста Стрий на Львівщині. До призначення на посаду прокурора Рівненської області був першим заступником прокурора Львівщини, першим заступником прокурора Тернопільської області та прокурором Херсонщини.