Вт. Лип 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Торговці “ярмарки на Шевченка” хочуть йти до мерії

Торговці "ярмарки на Шевченка" хочуть йти до мерії

Рівняни, що торгували на прилавках, розміщених на вулиці Шевченка, сьогодні планують йти до мерії. Кілька десятків торговців, обуренні відсутністю дозволу на відновлення своєї роботи. Адже вважають, що їх торгові точки цілком забезпечать дотримання усіх карантинних вимог.

Як інформують журналісти Суспільного:

Люди зібрались на ринку з 9-ї ранку. Торговці, з якими ми поспілкувались, кажуть, що вважають дозвіл на роботу одним і заборону іншим в межах ринку – несправедливим підходом. Таких торгових місць тут є близько 120.

Сьогодні, 2 червня, свої вимоги торговці “ярмарки” планують озвучити мерії.

Найбільше обурює, що відкрили вже все. У нас тут великі прилавки, є відстань більша, ніж на ринках, де плечима один до одного. І ми рахуємся стихійна торгівля. Але ми ж маємо статус “ярмарка”. А по області ярмарки вже діють, я ж знаю. В мерії нам кажуть, що ми – тихійна торгівля, – розповіла одна із продавчинь з вулиці Шевченка Надія Михайлова.

До слова, засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розглядає посилення чи послаблення обмежень на місцевому рівні, у Рівному відбудеться вже 3 червня.

Щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію, то станом на ранок, 2 червня, 1823 краян занедужали на COVID-19.

Про це повідомляє suspilne.media.