Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Танго-вечір відбувся у Здолбунові

Танго-вечір відбувся у Здолбунові

14 грудня на відкритому просторі “ЗЕлений газОН” Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва  відбувся Вечір Танго.

Організований для здолбунівчан любительським об’єднанням “Школа танцю” районного будинку культури та Здолбунівською музичною школою.

Танго – це жанр музики і танець, найбільш поширений у містах Аргентини та Уругваю. У книгозбірні танго не  тільки танцювали, а і слухали.

Живе інструментальне виконання мимоволі переносило глядачів в ті часи, коли танець Танго був під забороною як надто чуттєвий та емоційний. А ви знали, що пісня “Гуцулка Ксеня” – це перше українське танго?

Чіткий ритм, вогняні рухи та палкі погляди – танго у виконанні пари Іллі та Лізи викликало в глядачів фурор! Найсміливіші глядачі мали можливість виконати танго під живий інструментальний супровід.

Родзинкою заходу стала фотозона у стилі Танго-бар. Особлива подяка Здолбунівському районному історико-краєзнавчому музею та Здолбунівській музичній школі за реквізит, а також Юлії Люкшин за створення фотозони.

Сідаючи за столик, потрапляєш у ту особливу як червоний атлас атмосферу, коли тремтіння свічок та ритм танго несе думки в гарячу Аргентину.