Ср. Гру 8th, 2021

Спецкор

Головні новини України

У ПЦУ можна подати онлайн-записки за упокій

Цьогоріч звершення великодніх заупокійних молитов на кладовищах перенесено на Троїцьку поминальну суботу, а саме на 6 червня. Як молилися вдома на Великдень, так само маємо вшанувати у родинному колі спочилих близьких.

Цьогоріч після Великодня, через карантинні заходи, ми молимося за померлих рідних із домівки, а не біля їхніх могил, як зазвичай. Адже звершення заупокійних молитов на кладовищах переносяться на Троїцьку поминальну суботу, 6-го червня 2020 року. – зазначає митрополит Епіфаній.

Наша молитва є свідченням спільної віри у перемогу Христа над смертю, у спасіння людської душі від гріха. Насамперед, дорогі нам спочилі люди прагнуть духовного, молитовного єднання. 

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у храмах Рівненської єпархії приймають записки ЗА УПОКІЙ у режимі-онлайн.

Саме тому помолитися вдома та подати онлайн-записки за упокій – це вияв нашої любові до померлих та можливість згадати їхні добрі справи, коли вони були ще тут, поруч з нами. – підкреслює Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії ПЦУ.