Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

У Рівненській бібліотеці можна подивитися на “Життя Собаче”

У Рівненській бібліотеці можна подивитися на "Життя Собаче"

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрилася фотовиставка “Життя Собаче”. Проводиться вона у рамках щорічного звіту від фотоклубу “Простір фото”. Світлинки ілюструють життя безпритульних тварин.

Знімали фотохудожники у Притулку Пані Ніни, що знаходиться на межі Здолбунова та Здовбиці. У цьому притулку утримують понад 200 собак та більше 60 котів за якими доглядають волонтери громадської організації “Дай лапу, друг!”.

У багатьох європейських країнах безпритульних тварин практично немає. Вважаю, що люди повинні відповідальніше ставитися до братів наших менших. Є така поговірка: “Собака – друг людини”. І це так. Адже люди іноді можуть зрадити, а собака ніколи не зрадить свого господаря, тому і ми їх не повинні зраджувати», – говорить Олександр Харват.

Нещодавно на своєму facebook відомий рівнян Олександр Ірванець написав щодо нав’язливих привітальних листівок таке: “Щоб вам олів’є новорічне злий пес ізжер – Тим хто шле стандартні картинки у месенджер!”.

На іншій сторінці цієї ж соцмережі Пані Ніна написала про те, що не знає як пережити з безпритульними тваринками зиму.

У Рівненській бібліотеці можна подивитися на "Життя Собаче"
Фото з виставки “Життя Собаче” Даші Мельничук

Фотовиставка “Життя Собаче” триватиме у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, і на порозі Нового року хочеться загадати, аби життя людське і собаче стало щасливим.