Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

У Рівному циганка «загіпнотизувала» касира та виманила кругленьку суму (ВІДЕО)

У Рівному циганка «загіпнотизувала» касира та виманила кругленьку суму (ВІДЕО)

У Рівному циганка виманила у працівниці обмінника понад 21 тисячу гривень.

Про це повідомили в відділі комунікації поліції Рівненської області.

«До поліції звернулася 21-річна рівнянка, що 27 березня на робочому місці під час обміну валюти, не перерахувавши долари США, вона видала невідомій жінці більше коштів, ніж потрібно, загалом на понад 21 тисячу гривень», – зазначили в поліції.

Зі слів потерпілої, незнайомка передала їй для обміну 990 доларів США. Коли працівниця відрахувала необхідну суму гривень, аферистка повідомила, що передумала здійснювати операцію обміну і попросила повернути їй долари. Отримавши назад свої банкноти, жінка продовжувала щось говорити касиру, тримаючи перед віконцем гроші. За кілька секунд незнайомка знову прийняла рішення про обмін коштів, передала долари і касир видала жінці вже відраховані перед тим 26 тисяч 600 гривень. Лише коли аферистка зникла з поля зору, працівниця обмінного пункту зрозуміла, що замість 990 отримала 190 доларів США. Згадуючи події того дня, потерпіла розповідає, що робила все ніби у якомусь тумані та була впевнена, що тримає у руках саме 990 доларів.

За фактом шахрайства поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають громадян бути пильними під час проведення будь-яких операцій із грошовими коштами.