Пт. Вер 18th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

У Рівному запрацював ще один пункт збору батарейок

У Рівному запрацював ще один пункт збору батарейок

17 січня 2020 року у Рівному на контрольно-пропускному пункті Головного управління ДСНС України встановили спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок.

Призначені для збору батарейок бокси розміщено: ~ у ЦНАПі; ~ на контрольно-пропускному пункті ГУ ДСНС України; ~ у Рівненському міському ПДМі; ~ на території “КАТП-1728”; ~ на кафедрі екології НУВГП; ~ у Рівненському управлінні економіки; ~ біля прикасової зони супермаркету “Фуршет”, що у ТЦ “Злата Плаза”. Загалом у місті встановлять 15 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок.

В листопаді 2019 року у рамках “Програми про збирання та утилізацію побутових хімічних джерел струму на 2019-2023 роки” з місцевого бюджету на цей рік було виділено 75 тисяч гривень. У січні на вулицях Рівного будуть розставлені спеціальні бокси для збору батарейок виготовлені черкаським товариством “Фламінго”. – розповіла Світлана Білик, економістка “КАТП-1728”.

До речі, Рівне – перший обласний центр, з яким КП “Зелений Львів” уклало угоду зі збору батарейок. 23 грудня з Рівного було відправлено 875 кілограмів використаних елементів живлення. Після очищення від зовнішніх оболонок, батарейки розфасують у бочки та доправлять на утилізацію до Польщі.

Також планують організувати утилізацію ртутних люмінесцентних ламп, градусників тощо. Для цього закуплять екобуси, оснащені контейнерами, що у визначенні дні виїжджатимуть на вулиці міста та збиратимуть небезпечні відходи.