Чт. Жов 28th, 2021

Спецкор

Головні новини України

У США заборонять в’їзд європейцям

З 13 березня президент США Дональд Трамп заборонив в’їзд на територію Сполучених Штатів з усіх країн Європи, окрім Великої Британії. Це зроблено з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Ці заборони торкнуться не тільки значних обсягів торгівлі і вантажів, а й низки інших речей .Ми будемо обговорювати все, що потрапляє в Сполучені Штати з Європи, – сказав Трамп у своєму зверненні до нації з Білого дому

На думку президента США, Євросоюз не впорався із запобіганням епідемії, оскільки, на відміну від Сполучених Штатів, вчасно не припинив сполучення з Китаєм.

Крім того, Трамп анонсував фінансову підтримку малим підприємствам і вразливим верствам населення, а також податкові послаблення у зв’язку з поширенням коронавірусу по країні (а ось як би мав діяти Кабмін). Він запевнив, що влада надаватиме позики під низький відсоток, щоб дозволити компаніям у постраждалих штатах подолати тимчасові економічні труднощі, викликані вірусом. Президент США додав, що доручить федеральному казначейству припинити збір податків без стягнення подальших неустойок з окремих груп громадян і приватних підприємств.

У США зареєстровано понад 1,2 тис. випадків зараження коронавірусом, 37 осіб померли. Надзвичайний стан на тлі поширення інфекції ввели вже майже в половині американських штатів.

Про це повідомляє новинний ресурс “Цензор.НЕТ”.