Вт. Жов 27th, 2020

Спецкор

Головні новини України

В Костополі висадили Парк Небесної Сотні за участі Миколи Карпюка та школярів

В Костополі висадили Парк Небесної Сотні за участі Миколи Карпюка та школярів

Лісівники Костопільщини започаткували Парк Небесної Сотні. Декілька сотень дубів і ялин висадили за участі Миколи Карпюка та костопільських школярів.

3 грудня, як уже повідомляв Спецкор, відбулося започаткування лісопаркової зони на честь полеглих героїв Небесної сотні. Акцію підтримав своєю присутністю політв’язень Росії Микола Карпюк.

Час проведення акції було обрано знаменний, оскільки саме в ці дні 6 років тому розгорталися перші криваві події на Євромайдані. Нагадаємо, 1 грудня 2013 року відбулась спроба силового розгону студентів силовиками, яка викликала нову хвилю протесту.

До акції 3 грудня приєдналися учні місцевої ЗОШ №8, які навіть вирішили створити учнівське лісництво на базі ДП “Костопільський лісгосп”. Семикласники, за словами Олександра Мелещука, керівника підприємства, проявили екологічну відповідальність та культуру.

– Це вже друге учнівське лісництво, яке працюватиме на базі нашого лісгоспу. Ми всіляко підтримуємо ідеї молоді та школярів більше дізнаватися про ліс, адже це виховує правильне розуміння процесів, які відбуваються в лісовому господарстві, підвищує їхній рівень екологічної культури, – говорить Олександр Мелещук щодо бажання учнів створити учнівське лісництво (цитата – rivnenews.com.ua).

Український політв’язень Микола Карпюк, який долучився до акції, каже, що вона справді дуже потрібна.

– Висаджується Алея Героїв Майдану. Це все були мої побратими, котрі пішли у кращі світи… Звичайно, що вшанувати їх хоча б ось таким чином – це обов’язок. Ми повинні розуміти, що Україна – це наша земля. Ми є господарями цієї землі. Творити на цій землі Отець Святий може тільки нашими руками, – говорить Микола Карпюк