Пт. Вер 25th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

В Петра Порошенка на віче кидав яйцями Андрій Самошкін

В Петра Порошенка на віче кидав яйцями Андрій Самошкін

Журналісти зафіксували, як одне ледь на влучило в Марину Порошенко. Ще один “тупий предмет” зупинив соратник Порошенка – Ахтем Чийгоз.

Кинули яйця з натовпу після промови екс-президента та виконання гімну на народному віче “Червоні лінії для Володимира Зеленського”, що відбулося вчора, 8 грудня, в Києві.

Читайте також: “Радикали на Київ за $100-300” – проросійський твітер знов в ударі

Кілька видань уже встигли поширити інформацію про напад та відповідне відео. Нападником виявився Андрій Самошкін, який зафільмував свої дії на акції в Києві та поширив відеозапис у мережі Facebook (відео – внизу сторінки). На відео видно, як він спочатку кидає декілька яєць у бік сцени, після чого його відразу затримують правоохоронці.

Новина отримала резонанс, її також підхопили деякі проросійські ЗМІ. За повідомленнями Страни.юа та Анатолія Шарія, Самошкін працює журналістом у виданні “Правовий контроль” та входить до юридичної групи підтримки “УПА Сонечко”, яку теж називають проросійською.

Акція Самошкіна, згідно з цими ж повідомленнями, була спланована заздалегідь. Притягнуть нападника до відповідальності тільки за хуліганство чи інкримінують інше правопорушення – поки невідомо.

Профіль Андрія Самошкіна уже встигли розмістити в базі сайту myrotvorets.center (джерело фото для матеріалу – ред.), де його називають членом ГО “Промінь надії” та видання “Правовий контроль Україна”, яке пов’язують із проросійським активістом Анатолієм Шарієм. Організацій з цими назвами в ЄДРПОУ відшукати не вдалося, натомість там згадується просто ГО “Правовий контроль”.