Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

В Рівному з’явилися нові рекламні тумби (ФОТО)

В Рівному з'явилися нові рекламні тумби (ФОТО)

Перші рекламні тумби із 34 запланованих з’явилися в Рівному. Чи достатньо цього, щоб очистити місто від навали реклами?

Фото перших рекламних тумб, встановлених для оптимізації міського простору та очищення від обклеєних різноманітними афішами стовпів, опублікували на сайті Радіотрек.

Всього планується встановити ще 32 таких конструкції, проте цього навряд чи вистачить, щоб Рівне стало менш засміченим різноманітним рекламним спамом

Зокрема в спільноті “Типове Рівне” у Facebook коментують цю новину у песимістичниму дусі.

– …Всі надалі будуть клеїти по стовпам… Заробіток поклейщика рахується за кількість розклеїних листівок (0,50 грн за штуку). 32 тумби – це 15 грн… На жаль, ці тумби не очистять місто від папірців, – коментує дописувач Katya Kazantseva.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Рівного півтора місяці тому пропонував метод боротьби з незаконною рекламою. У відеозверненні Володимир Хомко пропонує скаржитися щодо масової заклейки стовпів на сторінці міськвиконкому. На номери, що вказані в оголошеннях та рекламних афішах, він пропонував налаштувати цілодобовий автоматичний дозвін з вимогою прибрати рекламні оголошення.

На фото нових легальних рекламних площ видно, що встановлюють їх у доволі прохідних місцях:

Ще раніше, у квітні 2019 року на засіданні Рівненського міськвиконкому вирішили накласти мораторій на розміщення нової вуличної реклами. Той же Хомко пропонував збільшити термін дії цього мораторію до 3 років (спочатку планувався 1 рік).