Ср. Жов 28th, 2020

Спецкор

Головні новини України

20/07 – Відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради

У четвер, 20 липня 2017 року, о 14-30 год., в 410 каб (вул. Соборна, 12А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк).

1. Про розгляд прохання громадянки О. Тоюнди щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування і зареєстрованих за адресою вул. Дорошенка, 82/1. (А. Міщеня, О. Тоюнда)
2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про виділення коштів із резервного фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік громадянці Тоюнді О. В. На санаторно-курортне лікування її підопічної Білецької Д. М.” (Ю. Осіпчук, А. Міщеня, О. Тоюнда).
3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про ініціювання передачі у комунальну власність територіальної громади міста Рівного гуртожитку за адресою м. Рівне, вул. Дворецька, 184”. (М. Бляшин, Я. Сахнюк)
4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін і доповнень до Програми підтримки населення в проведенні капітального ремонту житлового фонду міста Рівного на 2016 — 2017 роки”. (Я. Сахнюк)
5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів”. (Т. Костюк, М. Кирея)
6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста квартир № 29 в будинку № 14-А на вул. Буковинській та № 56 в буд № 5-В на вул. Відінській” (Н. Марщівська)
7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (ТзОВ “МАРКЕТ- СЕРВІС-2”) (В. Мельник)
8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (Косюга Д. В. та Сидорчук О. В.) (В. Мельник)
9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (Гурницький В. Ф. – голова кооперативу “Сурубі”) (В. Мельник)
10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (ПАТ “Речовий ринок”) (В. Мельник)
11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (Постоловського Р. М.) (В. Мельник)
12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території”. (Цибульського С. М., Михальчука С. І., Шолом О. М., Омельчук В. Л.) (В. Мельник)
13. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на вул. Данила Галицького, 14-А (на земельній ділянці відсутні об’єкти нерухомого майна)” (С. Таргоній) (С. Кушнір)
14. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про включення земельної ділянки на вул. Київській до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї ділянки”. (С. Таргоній, )
15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування у провулку Шпанівському, 57 Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства “РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ” і затвердження втрат сільськогосподарського виробництва” (С. Таргоній)
16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про включення земельної ділянки на вул. Шевченка (біля ТЦ “Моріон”) до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї ділянки”. (С. Таргоній)
17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 24 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Мельнику Михайлу Богдановичу”. (Н. Поліщук)
18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 32 громадянці України Янчик Ользі Миколаївні”. (Н. Поліщук)
19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін в рішення Рівненської міської ради № 2158 від 22.12.2016 року “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Федорова, 5”. (Н. Поліщук)
20. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на розі вул. Курчатова та Тракторна”. (Н. Поліщук)
21. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Академіка Дем’янчука”. (Н. Поліщук)
22. Різне. Вивчити питання подальшого надання матеріальної допомоги на лікування громадянам (Протокольне доручення сесії)