Вт. Чер 2nd, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Військова прокуратура назвала причину пожежі в Балаклії

Військова прокуратура назвала причину пожежі в Балаклії

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що причиною вибуху на складах боєприпасів у Балаклії стала диверсія.

Про це він написав на сторінці в Facebook.

«За попередніми даними (тепер вже за результатами слідчих дій) військового прокурора Харківського гарнізону (який перебуває на місці подіі), внаслідок диверсії сьогодні вночі о 2 год. 56 хв. на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння ( танкові та артилерійські снаряди 125 та 152мм) поблизу міста Балаклія у Харківській області відбувся вибух (виникла пожежа), що спричинила детонацію боєприпасів», – написав він.

Головний військовий прокурор запевнив, що людських жертв немає.

Також Матіос повідомив, що від місця детонації шляхом встановлення блокування була організована умовна семикілометрова межа зони небезпеки розльоту боєприпасів.

На місці події прибула важка протипожежна бронетехніка Міноборони та працює штаб у складі керівництва області та правоохоронних органів. Готується до вильоту БПЛА для встановлення реальних обсягів уражених вибухами площ арсеналу.

За вказівкою Міністра оборони з Києва вилетів борт із комісією під керівництвом заступника міністра оборони з озброєння Павловського.

Ти часом Державна прикордонна служба посилила режим прикордонного контролю на східно-південному напрямку.

«Вживаємо всіх можливих заходів для недопущення людських жертв, встановлення очевидців диверсії та огляду місця події», – додав Матіос.

Нагадаємо, вночі, близько 3-ї години, поблизу міста Балаклія Харківської області на території військового складу Міністерства оборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.