Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Водохреща 2020: розклад богослужінь архієпископа Іларіона

Водохреща 2020: розклад богослужінь у Рівному

19 січня о 7:00 архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолить Божественну літургію з нагоди свята Хрещення Господнього у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне (вул. Соборна, 6). По завершенні відправи (приблизно о 9:00) владика Іларіон звершить Велике освячення води – Водосвятний ківорій на подвір’ї собору.

Пам’ятаймо: прийнявши Хрещення у йорданських водах, Господь говорить нам, що кожен християнин повинен народитися не лише фізично, а й духовно, очистившись силою Святого Духа від зла. Тому, збираючись на Богоявлення, йдімо на богослужіння, на молитву, на Таїнство, а не лише “за святою водою”. Потурбуймося, найперше, про освячення нашого внутрішнього єства. Нашими помічниками у цьому завжди є молитва і піст, щире покаяння, добрі справи та любов до ближнього. І тоді допоки у наших серцях живе непохитна віра, освячена вода допомагатиме у зціленні духовних та тілесних хвороб. – розповіли у пресслужбі Київської Митрополії ПЦУ.

Також, як повідомила пресслужба Рівненської єпархії: о 11:00 архієпископ Іларіон очолить Велике освячення води в озері на Басовому Куті; о 15:00 архієпископ Іларіон очолить Велике освячення води в озері с. Святе Здолбунівського району.

Пресслужба Київської Митрополії