Чт. Жов 1st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Вибух під Балаклією: евакуйовано близько 20 тисяч осіб

На найбільшому військовому складі України здетонували боєприпаси (ВІДЕО)

До ліквідації наслідків пожежі на військовому складі поблизу Балаклії залучено більше півтисячі чоловік. Із Балаклії та ближніх сіл евакуйовано близько 20 тисяч осіб.

Про це повідомляють у прес-центрі Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

«Станом на 7 годину ранку, 23 березня, на території військового складу спостерігаються вибухи різної інтенсивності», – йдеться у повідомленні.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та евакуації місцевого населення залучено 154 одиниці техніки, у тому числі 74 автобуси, 25 карет швидкої допомоги, і 529 осіб, у тому числі від ДСНС 329 чоловік особового складу та 55 одиниць техніки. На залізничній станції с. Шебелинка чергують два пожежних потяги.

За словами надзвичайників, із с. Вербовка евакуйовано 2700 чоловік ву с. Пришиб (відстань 16 км від м. Балаклія). Із с. Яковенково – 806 чоловік населення у Волохів Яр (20км від м. Балаклія). Із м. Балаклія евакуйовано 16317 чоловік.
Як зазначили у ДСНС, усі вибухи відбуваються на технічній території арсеналу, але спостерігаються поодинокі випадки розльоту осколків.

На місці розгорнуто штаб з ліквідації наслідків НС на чолі з головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною, працює оперативна група ДСНС України, яку очолює тво голови ДСНС Олег Мельчуцький.

На місце пожежі виїхала мобільно-оперативна група ГУ ДСНС України у Харківській області на чолі начальником Головного управління, заступник начальника Головного управління, Національна поліція, прокуратура.

Нагадаємо, минулої ночі, 23 березня, о 2:56 до ДСНС надійшла інформація про те, що у місті Балаклія на території військового складу Міністерства оборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.