Пт. Вер 25th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Чи “мінуватимуть” сесію Рівнеради? “Активіст” Пандрак “пропихатиме” львівське сміття у Рівне.

Чи "мінуватимуть" сесію Рівнеради? "Активіст" Пандрак "пропихатиме" львівське сміття у Рівне.

На черговій сесії Рівненської міської ради одним з важливих для життєдіяльності міста буде питання про надання дозволу завозити львівське сміття на Рівненське смттєзвалище.Чи "мінуватимуть" сесію Рівнеради? "Активіст" Пандрак "пропихатиме" львівське сміття у Рівне.

Ініціатором цього “сміттєвого подарунку” став особливо відомий після понеділкового блокування у Рівному концерту зірки російськомовної попси Олі Полякової, Сергій Пандрак і очолювана ним громадська організація ветеранів АТО.
Попередньо відомо, що створена з цього питання депутатська комісія на своєму засіданні відхилила вимоги “ветеранів Пандрака”, незважаючи на певний супротив представника від фракції “Самопомочі” у Рівнераді Ігоря Ковальця.
Відомо також, що “група підтримки” любителів львівського сміття під своїм порогом, влаштовуватиме під стінами сесійної зали пікет з метою натиснути на рівненських депутатів. А зважаючи на останні події навколо блокування концерту Полякової, а саме “замінування” театру, не виключені сюрпризи. Адже ці “активісти” вже довели, що в прагнені досягти свого, не зупиняються навіть перед Законом.
А якщо взяти до уваги, що до вимог місцевих “сміттєвих активістів” долучився особисто Міський голова Львова пан Садовий, надіславши лист-прохання депутатам Рівнеради та підтримку місцевої фракції “Самопомочі”, не виключено, що буде спроба проігнорувати висновки Комісії і натиснути на депутатів.
Вочевидь, примарне прохідне місце у, допоки ще більш-менш рейтингової партії, не дає спокою місцевим поборникам блондинок та любителям великих сміттєвих куп під своїми вікнами.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК, для СпецКор-Інфо

Фото зі сторінки Інни Білецької у Facebook