Пт. Бер 29th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Збірна України із футзалу зіграла внічию з Португалією (ВІДЕО)

Товариський матч збірних U-17 за участю рівненських спортсменів відбувся у Португальській Каміньї 7 січня о 21:00. Українці не втримали перевагу у 2 м’ячі.

У матчі в складі української команди зіграли двоє рівнян – воротар Дмитро Дяченко та універсал Максим Малиновський. Обидва хлопці є вихованцями рівненського “Кардиналу”. Раніше обох хлопців викликали на матчі з Сербією. Наразі в обох є можливість закріпитися в основінаціоналної збірної.

Напередодні матчу гравці натхненно та з оптимізмом очікували старту поєдинку.

– Команда досить добре підготувалася як тактично, так і фізично впродовж навчально-тренувального збору у Броварах, – коментує АФУ капітан юнацької збірної України Микола Гуйван. – Докладемо усіх зусиль, аби втілити тренерський план у життя на майданчику.

По ходу матчу українці демонстрували хорошу гру і на основному часовому відрізку вели в рахунку. Спочатку з передачі Кваснія забив Герчаківський, реалізувавши на 7 хвилині вихід один-на-один проти голкіпера піренейців Калішту. Пізніше Ярослав відзначився іще одним асистом. Цього разу на Дичука, який красивим ударом з льоту в дев’ятку після розіграшу аута просто розстріляв голкіпера господарів.

Втім, ще до перерви португальці відігралися силами Алвеша, якому вдалося зблизька завдати точного удару по воротам рівнянина Дяченка.

В другому таймі команди обмінювалися гострими моментами, але сейви голкіперів та брак точності в ударах не дозволяли змінити рахунок. Зрештою один гол таки закотився у ворота, хоча і не без удачі. Посміхнулася вона португальцям: після удару Ліми м’яч пройшов повз голкіпера і влучив у Валентина Мовчана, який уже лежав перед воротами після невдалої спроби перервати передачу на португальця. Таким чином слабкий і не надто точний удар Ліми, більше схожий на невдалий прийом м’яча, призвів в результаті до автоголу.

Отже, 2:2 – нічия. Сьогодні команди проведуть другий очний поєдинок і матимуть ще один шанс з’ясувати, хто сильніший. Початок поєдинку – о 19:00