Чт. Бер 28th, 2024

Спецкор

Головні новини України

Збірна України з хокею декласувала поляків

Після програшу угорцям в четвер, 12 грудня, наша молодіжна збірна перемогла однолітків із Польші з рахунком 3:0.

У столичному Палаці спорту в суботу, 14 грудня, перемогою наших хлопців завершився матч Україна-Польща, що проходив у рамках хокейного чемпіонату світу U-20 у дивізіоні IB (третій за силою світовий дивізіон).

У попередній ігровий день, що відбувся 12 грудня, поляки наколотили італійціям 15 шайб, пропустивши 3. Україна свій матч в четвер програла Угорщині з рахунком 1:5. Тому в очному матчі фаворитом вважали саме поляків.

Проте вже в першому періоді українці відкрили рахунок силами Олександра Пересунька. У третьому періоді Дмитро Даниленко забив ще одну шайбу, а за 4 хвилини до завершення матчу Пересунько обіграв польського воротаря, реалізувавши буліт і оформивши таким чином дубль. Таким чином з рахунком 3:0 українці вперше перемогли на молодіжному чемпіонаті світу лідерів свого дивізіону.

Третій матч команда Олега Ігнатьєва проведе сьогодні, 15 грудня, о 20:00. Суперник – збірна Франції. Наразі саме французи ділять з угорцями першу сходинку турнірної таблиці.

Всі матчі в дивізіоні буде завершено до 18 грудня. Суперниками України на турнірі, крім угорців та поляків, будуть також збірні Франції, Італії та Естонії. Ймовірніше за все, українцям доведеться боротися за прописку в дивізіоні IB, а основними конкурентами в цьому стануть саме італійці та естонці.

Головними претендентами на перемогу є збірні Польщі, Угорщини та Франції.