Чт. Жов 28th, 2021

Спецкор

Головні новини України

Новий очільник Морської адміністрації виявився злісним боржником

Нещодавно Кабмін призначив Віталія Кіндратів очільником Державної служби морського та річкового транспорту за результатами конкурсу. До цього призначення чиновник працював генеральним директором Директорату стратегічного планування та координації державної політики у сфері транспорту з 2017 року.

Кіндратів неодноразово піддавався критиці з боку активістів. І хоча про цю людину ви не знайдете багато інформації, не дивлячись на його багаторічним стаж роботи в державних органах, до нашої редакції потрапили ексклюзивні документи.

Виявляється, що пан Кіндратів є системним не платником за власними боргами. Так, у 2015 році проти нього відкривали виконавче провадження щодо стягнення з нього «Приват Банком» грошових коштів у розмірі близько 16 тис. грн. Вже у 2019 році проти Кіндратів знову відкрили провадження але вже приватним виконавцем щодо стягнення з нього близько 8 тис. грн. на користь приватної структури «Кредитні Ініціативи».

До речі, раніше ЗМІ повідомляли, що Віталій Кіндратів приховує нерухомість якою користується. Адже якщо відкрити декларацію чиновника, то складається враження, що він мешкає на вулиці або в робочу кабінеті, бо жодної нерухомості там не зазначено.

Журналісти, також, зазначають, що пан Кіндратів володіє нерухомістю за адресою м. Київ, вул. Кудряшова, 20 кв. 54, яку роками не декларує. Тобто – порушує законодавство декларуючи недостовірні данні.

Видається дивним, що керівні посади в нашій країні можуть займати люди, з сумнівною репутацією. Адже, враховуючи, що така ситуація була не в перше – можна припустити, що очільник Морської адміністрації злісно та системно не виплачує власні борги.