“Клуб Вболівальників Рівненського Спідвею” отримав право розмістити 10 сіті-лайтів на тематику Спорту №1 у Рівному. Щоб їх заповнити, оргкомітет пропонує голосування за ТОП-10 справжніх легенд Рівненського спідвею.

Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської облради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підсумували результати конкурсу спортивної фотографії “Спортивна зима”.

В приміщенні комунального закладу “Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Рівненської обласної ради відбулися змагання з армспорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Здолбунівська команда з американського футболу “Eagles”(“Орли”) візьме участь у чемпіонаті УЛАФ з флаг-футболу серед чоловіків 2020. Перші матчі команда зіграє вже цієї неділі, 15 березня, у Вінниці.

Спортивні новини Рівного та Рівненщини. Останні спортивні події у світі, Україні та регіонах. Результати змагань, матчів і турнірів. Спортивне життя області, підтримка українських спортсменів